ملاقات حضوری با شهردار مینودشت : همه روزه از ساعت 8/30 الی 10 صبح برای همشهریان عزیز برقرار می باشد .

جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸

    مینو دشت لطیف
    ۶(°C)
    وزش باد آرام
    فشار ٢٩.۶٠(in)
    رطوبت ٢٩.۶٠(in)

ارسال شده در خرداد - ۶ - ۱۳۹۶

جلسه کمیته راهبردی  شهرهای مینودشت – گالیکش و فراغی با حضور مهندس حمیدی مدیرکل دفتر امور شهری استانداری و شهرداران سه شهر و کارشناسان استانداری و شهرداری در ساختمان اداری شهرداری مینودشت  برگزار شد .

در ابتدای این جلسه مهندس حمیدی  ، مدیر کل دفتر امور شهری استانداری گلستان در خصوص اهمیت اجرای برنامه ۵ ساله شهرداریها توضیحاتی دادند و افزودند : این طرح در استان گلستان فقط در سه شهر مینودشت ، گالیکش و فراغی بصورت پایلوت اجراء خواهد شد و بدون شک مشارکت و پیگیریهای مستمر شهرداران این سه شهر می تواند در روند اجرای این طرح مثمر خواهد بود .

در ادامه مهندس ایری ، مشاور طرح به ارائه کلیات این طرح پرداخته و افزودند : با توجه به این طرح در قالب طرحهای  ۵ ساله راهبردی و عملیاتی شهرداریها می باشد ، کلیه دستگاههای اجرائی شهرستان  ملزم به ارائه برنامه های ۵ ساله خود به شهرداری و شورای اسلامی شهر هستند تا بر اساس طرح های عمرانی این دستگاهها برنامه ریزی شود .

مهندس ایرج شفیع پور ، شهردار مینودشت  پیرامون این طرح گفتند : ما مطمئنا ً در اجرای این طرح از حضور اساتید و دانشجویان  مرتبط با امور شهرسازی و مدیریت شهری ، در عملیاتی کردن این طرح استفاده خواهیم کرد .

 

DSCN4843 DSCN4845 DSCN4848 DSCN4852

دسته بندی : اخبار ویژه

يک ديدگاه بگذاريد