خداوند متعال را شاکریم که توفیق دوباره عنایت فرمود تا در گذر ایام ، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک نمائیم و به پاس نعمت سلامت و رحمتش سجدة شکر به درگاهش به جای آوریم .
تازگی طبیعت و آغاز سال نو ، گذر عمری کوتاه از انسان را یادآور می گردد تا که با نیم نگاهی بر رفتار و اعمال گذشته ، فردایی روشن را رقم بزنیم . توفیق گردید که به عنوان خادم و خدمتگزار از دریچة این پنجره به شما همشهریان که ولی نعمتان واقعی کشور هستید ، نوروز را تبریک عرض نموده وامیدوارم در سال 1400 که مقارن با دو نیمه شعبان است ، با استعانت از درگاه خداوند قادر و متعال ، و دعای همه منتظران مهدی موعود(عج) ، شاهد ظهور یگانه منجی عالم بشریت ، باشیم تا با ظهورش ، جهان پُر از عدل و داد گردد .
اینجانب و همه خادمین شما در شهرداری مینودشت ، در تلاش خواهیم بود با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و حرکت در مسیر تحقّق اهداف نامگذاری شعار سال ، در کنار دیگر مسئولان نظام ، با استفاده از روحیة جهادی برای ارتقاء سطح رضایتمندی مردم و خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی بکار گیریم و با تعامل ، صمیمیت و همکاری تمامی دلسوزان ، دست آوردهای بسیار گسترده و بزرگی نصیب شهر و شهروندان عزیز مینودشت رقم بزنیم .
مهندس سید علی اصغر موسوی
شهردار مینودشت

جاذبه های گردشگری

برو بالا

Template Design:Dima Group